Buna Wandlamp
De NEXOLIGHT Buna wandlamp is een compacte buitenlamp met acrylglas, een interne reflector en aangenaam verblindingsvrij licht voor entree en terras buiten.
Omschrijving
De NEXOLIGHT Buna wandlamp combineert een compacte vorm met hoogwaardig acrylglas en precieze lichttechniek. De interne reflector stuurt het licht gericht en zorgt buiten voor een gelijkmatige, harmonieuze en verblindingsvrije verlichting. De lamp is verkrijgbaar in antracietgrijs en zwart.
Technologie
| Fabrikant | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Buna |
| Kleurtemperatuur in kelvin | 2700K |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP54 |
| LED | inbegrepen |
| LED vervangbaar | ja |
| Materiaal | Aluminium, gietaluminium, helder acrylglas |
| Vermogen in watt | 1 x LED 6 W |
| Lichtstroom in lm | 550 lm |
| diameter | 8 cm |
| Dimensions | Ø 8 cm | B 8 cm | H 26 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
