Giogali Hanglamp R1B
[Angelo Mangiarotti]
Giogali lamp met modulaire glashaken, iconische kristalstructuur, keuze uit glas- en frameafwerkingen en expressief licht.
Omschrijving
Giogali van Angelo Mangiarotti combineert Vistosi glaskunst met een modulair systeem van in elkaar grijpende glashaken. De collectie vormt levendige kristalstructuren en past zich aan via verschillende lamptypes, glasafwerkingen en framekleuren.
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Giogali |
| Ontwerper | Angelo Mangiarotti |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 10 x max. 77W E27 Watt |
| Vermogen in watt | max. 77W E27 W |
| kabellengte | 200 cm |
| diepte | 40 cm |
| Dimensions | B 120 cm | H 50 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review