Reef Halogen Suspension 4
[next space]
Omschrijving
The Serien Lighting Reef Halogen Suspension 4 can be individually adjusted in its total height when installed. Its four lamp shades are made of ceramic foam. Its lamp body and canopy have a brushed aluminum surface. This pendant lamp is operated with four G9 bulbs.
Technologie
| Land van herkomst |
Duitsland |
|---|---|
| Fabrikant | Serien Lighting |
| Ontwerper | next space |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Leveringsomvang | Leuchtmittel/ Bulb |
| voltage geschiktheid | 110 - 240 Volt |
| materiaal | aluminium, keramiekschuim |
| Hoogte-instelling | hoogte bepaalbaar |
| dimmen | dimbaar op locatie |
| Voet / fitting | G9 |
| Schaduw diameter | 12 cm |
| schermhoogte | 8 cm |
| prestaties van het systeem | 4 x 60 Watt (max.) |
| totale hoogte | 20 - 200 cm |
Duitsland

