Zoom 1 Element
[Floyd Paxton]
Omschrijving
The Serien Lighting Zoom 1 Element creates an indirect, glare-free light, because its bulbs are mounted inside. The pendant lamp has a surface in brushed stainless steel. This Zoom lamp has 20 G4 sockets that can also be operated with replaceable LEDs (retrofit).
Technologie
| Land van herkomst |
Duitsland |
|---|---|
| Fabrikant | Serien Lighting |
| Ontwerper | Floyd Paxton |
| jaar | 2001 |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Leveringsomvang | Leuchtmittel/Bulb |
| voltage geschiktheid | 110 - 240 Volt |
| Diameter in cm | 20 - 130 |
| materiaal | roestvrij staal |
| Hoogte-instelling | hoogte verstelbaar |
| dimmen | dimbaar op locatie met faseafsnijding dimmer |
| Voet / fitting | G4 |
| luifel Dimensions | ∅ 24 cm |
| prestaties van het systeem | 20 x 10 Watt (max.) |
| totale hoogte | 90 - 200 cm |
| Dimensions | Ø 20 - 130 cm |
Duitsland
