Armonia Wandlamp 14
[Francesco Lucchese]
Armonia wandlamp van geblazen glas en metaal met geharmoniseerde glaskleuren en levendige structuren.
Omschrijving
Armonia verbindt eigentijdse vormen met traditionele Vistosi-glastechnieken zoals balloton, rigadin en langgerekte ruitstructuren. De wandlamp combineert geblazen glas met een uitgesproken metalen frame voor woon- en hospitalityprojecten.
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Armonia |
| Ontwerper | Francesco Lucchese |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 1 x max. 60W E14 Watt |
| Vermogen in watt | max. 60W E14 W |
| diameter | 14 cm |
| Dimensions | Ø 14 cm | H 35 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review