Incanto Hanglamp 2
[Pio & Tito Toso]
Incanto hanglamp met wit gearceerd glas, matwitte structuur, een kabel van 200 cm en geïntegreerde 12W led.
Omschrijving
Incanto is in deze nieuwe uitvoering volledig herwerkt. De iets kleinere diameter verbetert de integratie van de structuur en ondersteunt de warmteafvoer van de geïntegreerde led, terwijl de kabel van 200 cm een bepaalbare afhanghoogte mogelijk maakt. Het wit gearceerde glas en de zuivere lijnen geven de hanglamp een rustige, elegante uitstraling.
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Ja |
| armaturenfamilie | Incanto |
| Ontwerper | Pio & Tito Toso |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Kleur van de lamp | Mat wit 1 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 1 x 12W LED Watt |
| Leveringsomvang | Armatuur met geïntegreerde led |
| Vermogen in watt | 12W geïntegreerde led W |
| kabellengte | 200 cm |
| glas | Wit geschakeerd |
| diameter | 45 cm |
| diepte | 0 cm |
| Dimensions | Ø 45 cm | H 14 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review