Faro Hanglamp G
[Oriano Favaretto]
Faro hanglamp van geblazen glas met wit geschakeerde binnenzijde, geintegreerde led, twee framekleuren en warm licht.
Omschrijving
Faro hanglamp van geblazen glas met wit geschakeerde binnenzijde, geintegreerde led, twee framekleuren en warm licht.
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Ja |
| armaturenfamilie | Faro |
| Ontwerper | Oriano Favaretto |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Geblazen glas en metaal |
| Max. vermogen | 1 x 13W LED Watt |
| Leveringsomvang | Armatuur met geintegreerde led |
| Vermogen in watt | 13W geintegreerde led W |
| kabellengte | 200 cm |
| Lichtstroom in lm | 2000 lm |
| diameter | 29 cm |
| Dimensions | Ø 29 cm | B 29 cm | H 40.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review