Groove hanglamp 4
[Hangar Design Group]
Groove hanglamp van glas en metaal met strakke lijnen, E14-fittingen en keuze uit glas- en frameafwerkingen.
Omschrijving
De Vistosi Groove hanglamp is geïnspireerd op het precieze minimalisme van de vroege jaren zestig. Regelmatige vormen worden gecombineerd met zachtere glaselementen, terwijl verschuifbare metalen frames flexibele geometrieën mogelijk maken. De diffusers zijn verkrijgbaar in wit geschakeerd of mat wit, met frame in antraciet of mat brons 2.
Technologie
| Fabrikant | Vistosi |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Groove |
| Ontwerper | Hangar Design Group |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP20 |
| Materiaal | Glas en metaal |
| Max. vermogen | 6 x max. 40W E14 Watt |
| Vermogen in watt | max. 40W E14 W |
| kabellengte | 200 cm |
| diepte | 60 cm |
| Dimensions | B 130 cm | H 60 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review