Giogali Lampa wiszaca R1B
[Angelo Mangiarotti]
Lampa Giogali z modulowymi szklanymi hakami, ikoniczna struktura krysztalu, wyborem wykonczen szkla i ramy oraz efektownym swiatlem.
Opis
Giogali projektu Angelo Mangiarottiego laczy szklarskie rzemioslo Vistosi z modulowym systemem zazebiajacych sie szklanych hakow. Kolekcja tworzy zywe struktury krysztalu i dopasowuje sie dzieki typom lamp, wykonczeniom szkla oraz kolorom ramy.
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Giogali |
| Projektant | Angelo Mangiarotti |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szklo i metal |
| Moc maksymalna | 10 x maks. 77W E27 Watt |
| Moc w watach | maks. 77W E27 W |
| Długość kabla | 200 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Dimensions | B 120 cm | H 50 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję