Casambi module 230V DEBT230-150
The Casambi module 230V dimmer is used to regulating lights by smartphone or tablet via Bluetooth. It is suitable e.g. for dimmable LED lamps and incandescent lamps. This Casambi module can be installed in lamp housings, behind wall switches, etc. instead of a trailing edge phase dimmer.
napięcie przydatność 230 - 240 Volt
MSRP: * -0%
service+ -
W tym 23% VAT
czas dostawy: dostępny z magazynu
Dostępna ilość: 0
Czas dostawy: 1 - 2 working days
shipping to Polska Polska
SKU
casambi-modul-230v-debt230-150
Apple Pay
Opis
The Casambi module 230V is a dimmer for regulating lamps by smartphone or tablet (IOS, Android) via Bluetooth. It is suitable for operating incandescent lamps, dimmable LED lamps and control devices for halogen lamps and LEDs. This Casambi module can be installed in lamp housings, behind wall switches, etc. instead of a trailing edge phase dimmer.
Maximum power for mains voltage LEDs and incandescent lamps: 150 W
and for LEDs with power supply unit, retrofit LEDs or halogen lamps: 50 W
Technologia
Więcej informacji
Kraj produkcji de Niemcy
Producent Casambi
Stopień ochrony / Stopień ochrony IP IP20
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Casambi module 230V DEBT230-150