White Moons 7 Chandelier
[Licht im Raum]
Opis
The Licht im Raum White Moons 7 Chandelier is a pendant lamp with seven lamps on a round canopy. The pendant lamp has seven diagonally cut lamp shades made of white, glazed porcelain. Each lamp shade has a diameter of 16 cm. The seven lamps can be individually suspended in their height. The White Moons 7 Chandelier is offered with a round canopy in stainless steel or white. The seven E27 sockets of the lamp are suitable for replaceable LEDs (retrofit).
Technologia
| Kraj produkcji |
Niemcy |
|---|---|
| Producent | Licht im Raum |
| Projektant | Licht im Raum |
| rok | 2018 |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zawartość opakowania | LED |
| napięcie przydatność | 110 - 240 Volt |
| tworzywo | porcelana, stal nierdzewna |
| długość kabla | 300 cm |
| Regulacja wysokości | wysokość ustalona |
| ściemnianie | na miejscu z funkcją ściemniania |
| Cokół / Oprawka | E27 |
| LED | Łącznie |
| baldachim Wymiary | ∅ 35 cm |
| Średnica klosza | 16 cm |
| wymiana żarówek: | na miejscu |
| wydajność systemu | 7 x 7,2 Watt |
Niemcy