Reef Halogen Suspension 3
[next space]
Opis
The three lamp shades of this Serien Lighting Reef pendant lamp are made of ceramic foam. When mounted, the Reef Halogen Suspension 3 can be individually suspended in its total height. Its lamp body and its canopy has a brushed aluminum surface. This pendant light has three G9 sockets.
Technologia
| Kraj produkcji |
Niemcy |
|---|---|
| Producent | Serien Lighting |
| Projektant | next space |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zawartość opakowania | Leuchtmittel/ Bulb |
| napięcie przydatność | 110 - 240 Volt |
| tworzywo | aluminium, pianka ceramiczna |
| Regulacja wysokości | wysokość ustalona |
| ściemnianie | na miejscu z funkcją ściemniania |
| Cokół / Oprawka | G9 |
| Średnica klosza | 12 cm |
| wysokość abażur | 8 cm |
| wydajność systemu | 3 x 60 Watt (max.) |
| wysokość całkowita | 20 - 200 cm |
| Dimensions | L 108 cm |
Niemcy

