Groove lampa wisząca 60
[Hangar Design Group]
Lampa wisząca Groove ze szkła i metalu, z czystymi liniami, oprawkami E14 oraz wyborem wykończeń szkła i ramy.
Opis
Lampa wisząca Vistosi Groove nawiązuje do precyzyjnego minimalizmu początku lat 60. Regularne formy łączą się z miękkimi elementami szklanymi, a przesuwne metalowe ramy pozwalają tworzyć elastyczne geometrie. Klosze są dostępne w wykończeniu białym cieniowanym lub białym matowym, z ramą w kolorze antracytu albo matowego brązu 2.
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Groove |
| Projektant | Hangar Design Group |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Szkło i metal |
| Moc maksymalna | 1 x maks. 40W E14 Watt |
| Moc w watach | maks. 40W E14 W |
| Długość kabla | 200 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Dimensions | B 37 cm | H 60 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję