Armonia Kinkiet 15
[Francesco Lucchese]
Kinkiet Armonia z dmuchanego szkła i metalu o ujednoliconych kolorach szkła i wyrazistych strukturach.
Opis
Armonia łączy współczesne formy z tradycyjnymi technikami szkła Vistosi, takimi jak balloton, rigadin i wydłużony romb. Kinkiet zestawia dmuchane szkło z wyrazistą metalową konstrukcją do wnętrz mieszkalnych i hotelowych.
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Armonia |
| Projektant | Francesco Lucchese |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szkło i metal |
| Moc maksymalna | 1 x maks. 60W E14 Watt |
| Moc w watach | maks. 60W E14 W |
| średnica | 15 cm |
| Dimensions | Ø 15 cm | H 30 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję