Polaris Sokkellamp Type 42
De NEXOLIGHT Polaris sokkellamp type 42 combineert precieze LED-techniek, verblindingsvrij licht en architectonische uitstraling voor paden en opritten.
Omschrijving
De NEXOLIGHT Polaris sokkellamp type 42 vertaalt de precieze lichttechniek van de serie naar een compactere buitenlamp voor paden, borders en opritten. De ronde aluminium behuizing en het verfijnde glaselement met zeefdrukvlakken geven gelijkmatig, verblindingsvrij licht met een architectonische uitstraling. De lamp is verkrijgbaar in antracietgrijs en zwart.
Technologie
| Fabrikant | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Polaris |
| Kleurtemperatuur in kelvin | 2700K |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP65 |
| LED | inbegrepen |
| LED vervangbaar | ja |
| Materiaal | Aluminium, gietaluminium, roestvrij staal, verlichtingselement van helder glas, met zeefdruk |
| Vermogen in watt | 1 x LED van 3,5 W |
| Lichtstroom in lm | 300 lm |
| diameter | 14 cm |
| Dimensions | Ø 14 cm | B 14 cm | H 30 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review