Spica Grondspies-spot Type 56
De NEXOLIGHT Spica Grondspies-spot Type 56 is een flexibele oplossing voor nauwkeurige buitenverlichting bij planten, paden en architectonische elementen in moderne tuinen.
Omschrijving
De NEXOLIGHT Spica Grondspies-spot Type 56 brengt gericht licht flexibel naar borders, paden en architectonische details. Deze compacte grondspies-spot blijft visueel rustig, laat zich precies richten en is ontworpen voor 1 x GU10 mini MR11 max. 15 W. Volgens de catalogus is hiervoor de passende ledlichtbron `9999-200` voorzien, zodat compacte en zeer gerichte buitenverlichting voor planten en geveldetails mogelijk wordt. De lamp is verkrijgbaar in antracietgrijs en zwart.
Technologie
| Fabrikant | NEXOLIGHT |
|---|---|
| Lamp inbegrepen | Nee |
| armaturenfamilie | Spica |
| Kabelkleur | zwart |
| Beschermingsklasse / IP-bescherming | IP54 |
| Materiaal | Aluminium, Aluminiumgietwerk, Roestvrij staal |
| Voet / fitting | GU10 mini MR11 |
| Vermogen in watt | 1 x GU10 mini MR11, max. 15 W |
| kabellengte | 250 cm |
| diameter | 7.5 cm |
| diepte | 9.5 cm |
| Dimensions | Ø 7.5 cm | B 7.5 cm | H 32.5 cm |
Reviews
Schrijf uw eigen review
