Giogali Kinkiet 2
[Angelo Mangiarotti]
Lampa Giogali z modulowymi szklanymi hakami, ikoniczna struktura krysztalu, wyborem wykonczen szkla i ramy oraz efektownym swiatlem.
Opis
Giogali projektu Angelo Mangiarottiego laczy szklarskie rzemioslo Vistosi z modulowym systemem zazebiajacych sie szklanych hakow. Kolekcja tworzy zywe struktury krysztalu i dopasowuje sie dzieki typom lamp, wykonczeniom szkla oraz kolorom ramy.
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Giogali |
| Projektant | Angelo Mangiarotti |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szklo i metal |
| Moc maksymalna | 2 x maks. 77W E27 Watt |
| Moc w watach | maks. 77W E27 W |
| Głębokość | 25 cm |
| Dimensions | B 50 cm | H 25 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję