White Moons 5 Chandelier
[Licht im Raum]
Opis
The Licht im Raum White Moons 5 Chandelier consists of five lamps on a round canopy. The five diagonally cut lamp shades are made of white, glazed porcelain. Each lamp shade has a diameter of 16 cm. If required, the five lamps can be individually set in total height by their assembly. The White Moons 5 Chandelier is offered with a round canopy in stainless steel or white. The chandelier has five E27 sockets that are suitable for replaceable LEDs (retrofit).
Technologia
| Kraj produkcji |
Niemcy |
|---|---|
| Producent | Licht im Raum |
| Projektant | Licht im Raum |
| rok | 2018 |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Zawartość opakowania | LED |
| napięcie przydatność | 110 - 240 Volt |
| tworzywo | porcelana, stal nierdzewna |
| długość kabla | 300 cm |
| Regulacja wysokości | wysokość ustalona |
| ściemnianie | na miejscu z funkcją ściemniania |
| Cokół / Oprawka | E27 |
| LED | Łącznie |
| baldachim Wymiary | ∅ 35 cm |
| Średnica klosza | 16 cm |
| wymiana żarówek: | na miejscu |
| wydajność systemu | 5 x 7,2 Watt |
Niemcy