Buna Lampa ścienna
Lampa ścienna NEXOLIGHT Buna to kompaktowa oprawa zewnętrzna z akrylowym szkłem, wewnętrznym reflektorem i nieoślepiającym światłem przy wejściach i tarasach.
Opis
Lampa ścienna NEXOLIGHT Buna łączy kompaktową formę z wysokiej jakości szkłem akrylowym i precyzyjną techniką świetlną. Wewnętrzny reflektor kieruje światło i zapewnia na zewnątrz równomierne, harmonijne i nieoślepiające oświetlenie. Oprawa jest dostępna w kolorze antracytowym i czarnym.
Technologia
| Producent | NEXOLIGHT |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Buna |
| Temperatura barwowa w kelwinach | 2700K |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP54 |
| LED | zawarty |
| Wymienna dioda LED | tak |
| Materiały materiałowe | Aluminium, odlew aluminiowy, przezroczyste szkło akrylowe |
| Moc w watach | 1 x LED 6 W |
| Strumień świetlny w lm | 550 lm |
| średnica | 8 cm |
| Dimensions | Ø 8 cm | B 8 cm | H 26 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję
