Rana Lampa ścienna
Lampa ścienna NEXOLIGHT Rana to smukła oprawa zewnętrzna z pionowym światłem i rzeźbiarską formą do stylowych akcentów przy fasadach i wejściach na zewnątrz.
Opis
Lampa ścienna NEXOLIGHT Rana łączy smukłą pionową sylwetkę ze spokojną rzeźbiarską formą. Podkreśla fasady, wejścia i tarasy precyzyjnym światłem LED, pozostając nowoczesna i powściągliwa. Oprawa jest dostępna w kolorze antracytowym i czarnym.
Technologia
| Producent | NEXOLIGHT |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Tak |
| rodzina opraw | Rana |
| Temperatura barwowa w kelwinach | 2700K |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP54 |
| LED | zawarty |
| Wymienna dioda LED | tak |
| Materiały materiałowe | Aluminium, odlew aluminiowy, stal nierdzewna, szkło akrylowe opalowe |
| Moc w watach | 1 x LED 6 W |
| Strumień świetlny w lm | 550 lm |
| średnica | 12 cm |
| Dimensions | Ø 12 cm | B 12 cm | H 30 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję
