Armonia Lampa wisząca OV1
[Francesco Lucchese]
Lampa wisząca Armonia z dmuchanego szkła i metalu o ujednoliconych kolorach szkła i wyrazistych strukturach.
Opis
Armonia łączy współczesne formy z tradycyjnymi technikami szkła Vistosi, takimi jak balloton, rigadin i wydłużony romb. Lampa wisząca zestawia dmuchane szkło z wyrazistą metalową konstrukcją do jadalni, salonów i wnętrz hotelowych.
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Nie |
| rodzina opraw | Armonia |
| Projektant | Francesco Lucchese |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szkło i metal |
| Moc maksymalna | 4 x maks. 60W E14 Watt |
| Moc w watach | maks. 60W E14 W |
| Długość kabla | 200 cm |
| średnica | 120 cm |
| Dimensions | Ø 120 cm | H 39 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję