Incanto Lampa wisząca 2
[Pio & Tito Toso]
Lampa wisząca Incanto z cieniowanym białym szkłem, matowobiałą konstrukcją, przewodem 200 cm i zintegrowanym LED 12W.
Opis
Incanto w tej nowej wersji została całkowicie przeprojektowana. Nieco mniejsza średnica poprawia integrację konstrukcji i wspiera odprowadzanie ciepła zintegrowanego LED, a przewód 200 cm pozwala określić wysokość zawieszenia podczas montażu. Cieniowane białe szkło i czyste linie nadają lampie wiszącej spokojny, elegancki charakter.
Technologia
| Producent | Vistosi |
|---|---|
| W zestawie żarówka | Tak |
| rodzina opraw | Incanto |
| Projektant | Pio & Tito Toso |
| Stopień ochrony / Stopień ochrony IP | IP20 |
| Barwa światła | Biały mat 1 |
| Materiały materiałowe | Dmuchane szkło i metal |
| Moc maksymalna | 1 x 12W LED Watt |
| Zawartość opakowania | Oprawa z zintegrowanym LED |
| Moc w watach | zintegrowane LED 12W W |
| Długość kabla | 200 cm |
| szkła | Biały cieniowany |
| średnica | 45 cm |
| Głębokość | 0 cm |
| Dimensions | Ø 45 cm | H 14 cm |
Opinie
Napisz własną recenzję